Mechaniczne doceniły Jamroga

Reprezentujący w minionym sezonie barwy Grupy Azoty Unii Tarnów żużlowiec Jakub Jamróg otrzymał nagrodę finansową od Zakładów Mechanicznych. Firma doceniła zawodnika za osiągnięcia oraz wkład w promowanie jej marki. Podczas konferencji prasowej Jakub Jamróg powiedział między innymi:

 – Ja bardzo dziękuję Zakładom Mechanicznym, Zarządowi, że moja jazda, moje wyniki sportowe zostały zauważone i zostałem wyróżniony, dziękuję że dalej Zakłady Mechaniczne  mnie wspierają, mimo tego, że zmieniłem barwy klubowe i drużyny lokalnej z Tarnowa w tym sezonie nie będę reprezentował. Ubolewam oczywiście nad tym faktem, że Grupa Azoty Unia Tarnów spadły do pierwszej ligi, taki jest sport a ja wybrałem dalszą drogę rozwoju, gdzie priorytetem w tym momencie w PG Ekstralidze, mam swoje 5 minut , dostałem kilka propozycji i grzechem by było nie skorzystać .

Dziękuję bardzo Zakładom Mechanicznym, które mnie wspierają, to jest bardzo miłe i wiem, że tutaj mam wiernych fanów mimo, że nie działają na rynku wrocławskim tylko tarnowskim mimo wszystko z sympatii zostały ze mną .

Wrocław konkretną propozycję wystosował do mnie, dodatkowo jako pierwsi zaczęli zabiegać o mnie, lubię konkretne propozycje, zastanawialiśmy się jedynie kilka dni i po tym czasie bardzo szybko podjęliśmy wspólnie z moim menadżerem decyzję. Wrocław ma wysokie ambicje – walka o mistrzostwo Polski. Wrocław to poukładany, profesjonalny klub. Od czwartku do soboty, tydzień w tydzień jestem we Wrocławiu, jestem na przygotowaniach kondycyjnych, nawet mieliśmy szkolenie medialne J

We Wrocławiu nikt za darmo biegów nie będzie dawał, mimo, że wspólnie z Maciejem Janowskim jesteśmy jedynymi Polakami w składzie i jestem zobligowany jeździć na mecze i wiem, że jeśli  moja dyspozycja nie będzie odpowiednia to zastąpią mnie rezerwowi . To jest prosta zasada trzeba jechać dobrze żeby występować w kolejnych biegach i robić punkty.

 

fot. ZMT