Jesteśmy w Malezji

Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. wraz z kilkoma innymi firmami z Polskiej Grupy Zbrojeniowej prezentują swoje wyroby podczas rozpoczętych dziś Targów Zbrojeniowych w Malezji.

Jedne z największych na świecie targów przemysłu obronnego zostały otwarte w poniedziałek (16.04) w Putra World Trade Centre w Kuala Lumpur. To kilkudniowe wydarzenie jest nie tylko prezentacją najnowszych trendów zbrojeniowych, ale także doskonałą okazją do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów.

Członkowie polskiej delegacji, którzy przyjechali do Kuala Lumpur, by wziąć udział na targach, skorzystali z tej unikalnej sposobności i odbyli serię spotkań z wysokimi rangą politykami i wojskowymi z Azji Południowo-Wschodniej.

Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. podczas targów prezentują: 8,6 Samopowtarzalny Karabin Wyborowy SKW-338 z celownikiem optycznym, Granatnik RGP-40 kal. 40 mm, Karabin maszynowy UKM-2000P kal. 7,62 mm, Karabin ALEX kal. .338
i po raz pierwszy na targach Lekki Moździerz Piechoty 60 mm LMP-2017.

The Defense Services Asia w Kuala Lumpur to targi i konferencje poświęcone technologiom obrony i systemom bezpieczeństwa.  Są to jedne z najważniejszych tego typu targów na świecie.  Ta wystawa jest platformą komunikacyjną i informacyjną w branży i oferuje firmom wystawienniczym możliwość zaprezentowania swoich produktów eksportowych.  Odwiedzający mogą tu znaleźć  wyczerpujące informacje na temat najnowszych osiągnięć, trendów, produktów i usług w różnych dziedzinach.
Wystawa służy również do nawiązywania nowych kontaktów i budowania relacji oraz do zapoznania się z bieżącą sytuacją na rynku.  Firmy  pokazują tutaj swoje unikalne wyroby i często premierowe produkty, których nigdy wcześniej nie pokazywały publiczności.

 W tym roku Defence Services Asia odbędzie się 4 dni od poniedziałku 16.04.2018 do czwartku 19.04.2018. Targi w Kuala Lumpur organizowane są już po raz 16.

Foto – PGZ

Więcej >>