Młodzież odwiedza nasz Zakład

W dniu 18 stycznia bieżącego roku Zakłady Mechaniczne gościły uczniów z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.

Wizyta rozpoczęła się w Sali Konferencyjnej, gdzie goście obejrzeli prezentację przedstawiającą historię Zakładów Mechanicznych. Zwiedzili również halę produkcyjną, gdzie  uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć  jak w praktyce wygląda produkcja uzbrojenia strzelecko – artyleryjskiego.

Młodzież doczekała się też największej atrakcji, którą przygotował nasz zakład  dla niej podczas wizyty czyli odwiedzenie i skorzystanie z mobilnej strzelnicy kontenerowej. Goście z wielkim entuzjazmem skorzystali z możliwości wypróbowania swoich sił w strzelaniu do celów. Instruktor strzelał z dyrektorem Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Tomaszem Stelmachem, który osiągnął bardzo dobry wynik 10, 10, 8 – na trzy oddane strzały.

Członkowie klasy ślusarsko-spawalniczej wyrazili chęć podjęcia pracy w Zakładach Mechanicznych Tarnów co bardzo przedstawicieli ZMT, którzy potwierdzili możliwości i potrzeby w zakresie  zatrudniania młodych osób w zawodach technicznych.